26
груд.

У Військовій академії (м. Одеса) відбулася зустріч – діалог присвячена формуванню філософії воїна-лідера

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11708
  • Друк

У Військовій академії (м. Одеса) відбулася зустріч – діалог присвячена формуванню філософії воїна-лідера Формування філософії воїна-лідера стало головною темою зустрічі - діалогу, яка відбулася в Одесі, у Військовій академії за участю капелана 36-ї окремої бригади Морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України отця Андрія Зелінського, курсантів та офіцерів військового вишу.

На початку заходу військовий капелан презентував колективу академії посібник з військового лідерства для підрозділів Морської піхоти «Вести! Боротися! Перемагати!».У своєму виступі та під час відповідей на запитання він розповів про усталення поняття військового лідерства.

Продовженням зустрічі стала дискусія під час якої було обговорено механізми, які впливатимуть на трансформацію рис українського суспільства. Також учасники заходу розглянули приклади із життя, які стосуються сильної та цілісної людини, не вміючої віддавати себе на поталу обставинам, зорієнтованої винятково на перемогу.

На думку отця Андрія сьогодні в українському війську створено умови для масового прояву саме лідерських рис тисяч воїнів.

- Нашевійсько наразі тільки зводиться на ноги, нарощує «м'язи» й бойову потугу. Змушений констатувати: поки війську бракує Душі. А його душею є лідерство. Тож формування філософії воїна-лідера є завданням номер один, - підкреслив священик.

Сергій Даниленко,
м. Одеса
фото – Валентина Журавльова

Рейтинг
4 голосів